Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych:

Tłumaczenia zwykłe – nie wymagające opatrzenia tłumaczenia okrągłymi pieczęciami przez tłumacza przysięgłego, są to tłumaczenia które nie mogą być przedstawiane później w dowolnej instytucji państwowej.
Są to głównie: tłumaczenia stron internetowych, instrukcje obsługi maszyn, katalogów, książek, tłumaczenia korespondencji prywatnej i biznesowej, listów motywacyjnych, życiorysów, broszur reklamowych, umów handlowych, artykułów prasowych, i wiele innych które nie wymagają tłumaczeń uwierzytelnionych.

Tłumaczenia specjalistyczne – dotyczą tekstów o podwyższonym stopniu trudności w których tłumacz napotyka na specjalistyczną terminologię związaną z poszczególną dziedziną, są to m.in.: tłumaczenia techniczne, ekonomiczne, prawnicze, naukowe. Umowy i kontrakty handlowe gdzie używana jest specjalistyczna terminologia, normy, instrukcje obsługi i dokumentacja techniczna, teksty dotyczące sprzętu i oprogramowania komputerowego, itp. 

Skontaktuj się

+48 608 672 220

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SDL Trados Studio 2014 Professional

(C) 2014 - 2022 Tłumacz Kam-Translatic w Tarnobrzegu, Sandomierzu, Stalowej Woli | realizacja medox.pl